Menü

İzmir İstanbul Uçak Biletiİzmir İstanbul Uçak Bileti
Ortalama Fiyat Aralığı   300 – 600 TL Günlük Ortalama Sefer Sayısı   17
En Uygun Bilet Sefer Saatleri   07 :00 – 23:50 Ortalama Uçuş Süresi   1saat 5 dakika
En Çok Uçuş Yapılan Sefer Saatleri   09:00 – 20:00 Ortalama Rotar Süresi   30 dakikaTürkiye’nin nüfus olarak 3. kalabalık şehri olan İzmir, geçmiş tarihte pek çok medeniyete yaptığı ev sahipliğinin izlerini hala taşıyor, yılda milyonlarca yerli yabancı ziyaretçilerin uğrak yeri oluyor. Gerek sahile kıyısı olması, gerek tarihi yerleri İzmir’i tercih için cazip kılarken, eğitim, iş, sosyo kültürel faaliyetlerde, bu güzel şehrin ziyaret sebepleri arasındadır.

İzmir den İstanbul ‘a gitmek için öyle geçerli bir sebebe gerek yok aslında. Alacağınız bir uçak bileti ile iki kıtayı birleştiren tarihi yarım adada bir boğaz havası alabilir, eğlenceli gece hayatıyla yaşantınıza farklılık ve renk katabilirsiniz. Kapalı çarşıda alışverişe çıkıp, Eminönünde bir balık ekmek alıp, vapurla da boğaz turu yapabilirsiniz. Bir günde gezmekle bitiremeyeceğiniz Tarih kokan şehir İstanbul’u, özdeşleşen kız kulesi, Dini sembolleriyle Ayasofya ve Sultanahmet Cami, tarihi Topkapı ve yedikule surları ile terketmek istemeyecek, her fırsatta tekrar gelmenin bahanelerini üreteceksiniz. En uygun uçak bileti

 

400’den fazla havalimanına bilet bulma imkanı ile global bir hizmet sunan sayfamızda, İzmir İstanbul arası tek yön yada gidiş dönüş bilet sorgulama ve edinme imkanı bulabilir, farklı havayolu acentelerinin fiyat karşılaştırmasını yapabilirsiniz.

İş yada tatil amaçlı, grup seyahati için ihtiyaç duyacağınız charter uçuş için de rezervasyon imkanı bulacağınız sitemizde, ekonomik ve çok yönlü hizmetlerimizle tanışabilirsiniz.

İstanbul'a geldiğinizde konforlu bir konaklama için otel alternatifleri ve yine ihtiyaç duyacağınız araç içinde oto kiralama servislerini sayfamız üzerinden seçebilir, 7/24 güncel tarifelerimizin opsiyon takibini yapabilirsiniz. Antalya uçak bileti

Müşteri memnuniyeti ve güveni bizim için her zaman ön planda olmuştur bu sebeple acil durum yada fikir değişikliğinde bilet iptal ve para iade güvencemiz altında olup, erken rezervasyonlarda extra indirim avantajlarını da yine Bilet hattı sitemizden takip edebilirsiniz.

 Sıkça Sorulan Sorular

İzmir-İstanbul Uçuş Seferleri için hangi Havaalanlarını kullanabilirim?

İki büyük metropol kent olan İzmir, İstanbul, havayolu trafiğinin en yoğun yaşandığı rotalar arasındadır. İzmir Adnan Menderes Havaalanı ile Anadolu yakasında Kurtköy'de yer alan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Avrupa yakasında Arnavutköy’ de bulunan İstanbul Havalimanı ile, karşılıklı uçuş seferleri düzenlenmektedir.

Uçuş mesafesi ve Süresi ne kadardır?

İzmir Adnan Menderes Havaalanı ile İstanbul Havalimanı  arası 490  km dir. Kara yolu ile 5 saat 45 dakika olan yolculuk, havayolu ile 25 dakika sürmektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havaalanı arası  442 km dir. Karayolu ile 5 saat 8 dakika süren yolculuk havayolu ile sadece 29 dakikadır.

 

Uçuş Sonrası Havaalanı Araç Kiralama Hizmeti var mıdır?

Entacars Bünyesinde hizmet veren araç kiralama hizmeti ile uçuş sonrası günlük, haftalık yada aylık olarak, dilenen marka ve modeldeki arac kiralanabilmektedir. Adrese yada havaalanına teslim ve iade kolaylıkları da sağlanmaktadır.

En yakın Otel Kaç Km Mesafededir?

İstanbul İzmir uçak bileti ile havalimanına en yakın otel 3 km uzaklıkta olup, Sabiha Gökçen Havaalanına en yakın otel ise 3.7km uzaklıkta yer almaktadır.

En Uygun İzmir İstanbul Uçak Bileti için Hangi günleri tercih Etmeliyim?

Erken rezervasyon, her zaman uçak bileti almada karlı ve ekonomik olmaktadır. Eğer seyahat gününüz net olarak belli ise önceden yapacağınız rezervasyonda %50 ‘ye varan indirim fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra hafta içi Salı ve Çarşamba günleri uçak biletlerinin en uygun olduğu zaman dilimidir. Hafta içi olması ve düşük potansiyelli yolcu sayısı olması bu günlerde uçak bileti fiyatının düşük olmasına neden olmaktadır.

 

Uçuş Seferleri Esnasında Coronavirüs kapsamında hangi önlemler Alınıyor?

Uçuş yapacak tüm yolcuların HES kodunun olması gerekmektedir. Bu sistem üzerinden takibi yapılan yolcular varsa bir temas durumu, bulaşın yayılmaması için uçuş izni verilmemektedir. Havaalanına giriş yapılmasından itibaren takılması zorunlu olan maskelerde, cerrahi maske yerine, koruyuculuğu yüksek solunum maskelerinin kullanılması önerilmektedir. Aynı zamanda Uçuş yurtdışı çıkışlı ise PCR testinin 72 saat öncesinde yapılmış ve sonucun negatif çıkmış olması gerekmektedir.

İzmir Uçak Bileti Fiyatları

Türkiye’nin nüfus olarak en yoğun şehirlerinden biri olan İzmir’e İstanbul’dan yapılan uçuşlarda ortalama fiyatlar 300 ile 600 arasında değişmektedir. İzmir uçak bileti kampanyaları için acele edin.

En ucuz izmir istanbul bileti

İzmir’den İstanbul’a uçak fiyatlarında firmalara göre değişiklik gözükebilir. İki şehir arası en uygun fiyatı sizlere sunan bilethatti.com’u ziyaret ediniz. 

Samsun izmir uçak bileti

Samsun’dan İzmir’e iki şehir arası uçak yolculuklarınızda size en uygun fiyatları ve farklı havayolu şirketlerini sunan bilethatti.com’u İzmir İstanbul uçak bileti için ziyaret ediniz. 


En ucuz İzmir uçak bileti

İzmir’e yapacağınız uçak yolculuklarında en iyi fiyatı ve kaliteyi farklı havayolu şirketleri ile sağlamak için bilethatti.com’u mutlaka ziyaret ediniz. En ucuz İzmir uçak bileti için kampanyaları kaçırmayın.


En uygun uçak bileti izmir

İzmir İstanbul uçak bileti Bilethattı.com’da sabah 07.00 ile gece 23.50 saat aralığında en uygun ve ucuz bilet fiyatları mevcuttur.