Menü

Antalya İstanbul Uçak Bileti


Antalya İstanbul Uçak Bileti
Ortalama Fiyat Aralığı   218 – 466 TL Günlük Ortalama Sefer Sayısı   28
En Uygun Bilet Sefer Saatleri   13 :55 – 22:40 Ortalama Uçuş Süresi   1saat 15 dakika
En Çok Uçuş Yapılan Sefer Saatleri   18:00 – 20:00 Ortalama Rotar Süresi   30 dakika

 

Akdeniz sahil kıyısı ile turizm cenneti olan Antalya,gerek kültürü gerekse tarihi mirasları ile yılın dört mevsimi yurt içinden ve yurt dışından ziyaretçi kabul etmektedir. Kışın ılıman ve yumuşak, yazın da sıcak havası ve denizi ile tatil için en ideal koşullara sahip olan Antalya, Konyaaltı plajı ile meşhurdur. Bunun yanı sıra Düden ve kurşunlu şelaleleri ile Karain mağarası da şehre gelen turistlerin uğrak yerleri arasındadır. En uygun uçak bileti

Ulaşım açısından oldukça geniş alternatiflere sahip Antalya’da Hava, deniz ve kara yollarından ulaşım sağlanmakta olup, Antalya Havalimanı Uluslararası hava trafiğine açık liman olması sebebiyle yurt içi ve yurt dışı uçuşlarının en yoğun yaşandığı liman arasındadır.

Antalya- İstanbul uçak seferleri yurt içi hava trafiği en yoğun yaşanan rotalar arasındadır.

Türkiyenin en büyük metropol kentinden olan İstanbul’a Antalya dan seyahat, tatil, eğitim, sağlık ve ticaret amaçlı ziyaretler olup, daha çok tarihi yarımada ile tanışmak isteyen turistlerin de Antalya dan sonra buraya akın ettikleri, hem gündüz hemde gece hayatının ambiyansını yaşamak istedikleri bilinmektedir. İstanbul Ankara uçak bileti

İstanbul, geçmiş tarihi ile sayısız medeniyetlere ev sahipliğini yapmış, her köşesi tarih ve değer kokan nadide şehrimizdir. Hem Asya, hem Avrupa kıtasında toprağı bulunması dolayısıyla dünyada eşi bulunmaz bu kentimize ulaşım, iki havalimanı ile yurt içi ve yurtdışı hava trafiğinde oldukça aktiftir. Sabiha Gökçen havaalanı Anadolu, İstanbul Airport Avrupa yakasının en işlek havalimanları dır. 

Bilet hattı sayfamızın Antalya İstanbul uçak bileti ile arası gidiş dönüş, tek yön yada çok noktalı uçuş grafiklerimizde, uçuş saatlerini görüntüleyebilir, farklı acentaların fiyat karşılaştırmasını yapabilir, ekonomik, business yada tüm sınıflar için fiyatlı, fiyatsız bilet çıktısı alabilirsiniz.

Yalnızca Antalya-İstanbul ile sınırlı kalmadan, 400 den fazla havalimanına biletleme fırsatını yine sayfamızdan takip edebilir, charter uçuşlar hakkında da talep ve takip yürütebilirsiniz.
 

En ucuz İstanbul Antalya uçak bileti 

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan ve en çok turist alan Antalya iline en ucuz Antalya İstanbul uçak bileti Bilethatti.com’dan bulabilirsiniz.

 

İstanbul antalya uçak bileti Fiyatları 

İstanbul’dan kültürü ve doğası ile en çok seyahat edilen ili Antalya’ya 218-466 TL bilet fiyatları aralığında bilethattı.com’dan uygun bilet bulabilirsiniz.

 

İndirimli Antalya İstanbul Uçak Bileti 

Bilethattı.com’da genellikle en uygun bilet sefer saatleri 13.55 ve 22.40 arasındadır. Uygun bilet fiyatlarımız için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız. Antalya İstanbul uçak bileti indirimli saatleri için yukarıdaki tablomuzu inceleyebilirsiniz.

 

Antalya istanbul uçakla kaç saat 

Antalya İstanbul arası uçakla seyahat etmek istediğinizde, direkt uçuşlarda rötarsız olarak 1 saat 10 dakikada Antalya Havalimanına iniş sağlamış olursunuz.


istanbul antalya uçak

İstanbul’dan Antalya’ya en güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşmak için uçak yolculuğunu tercih etmelisiniz. Aradığınız en uygun bilet fiyatlarını bilethatti.com’da bulabilirsiniz.