Menü

İstanbul Trabzon Uçak Bileti

İstanbul Trabzon Uçak Bileti

İstanbul Trabzon Uçak Bileti

Yolunuz İstanbul’dan Trabzon’a düşecekse bu yeşil cennetin değerlerini görmeden dönmemenizi öneririz. Hırçın Karadeniz’e sırtını yaslamış, yeşil ile mavinin her tonunun iç içe barındığı adeta masal diyarı Trabzon, tarihi, kültürü ve gastronomisiyle Türkiye’nin hatırı sayılır şehirleri arasındadır.

Balıkçılık kültürünün yoğun olarak yaşatılmaya devam edildiği bu şehire gelipte hamsi çorbası, karalahana sarması,kuymak, hamsiköy sütlacı ve trabzon ekmeği yemeden dönmek olmaz tabi.

İstanbul’dan Trabzon'a gelmek için tek neden seyahat yada ticaret amaçlı olmamalı, bu dört bir yanı kültür mirası şehrin, Dünyada eşi ve benzerine az rastlanır mimarideki, tapınağı Sümela Manastırını ziyaret etmeli, büyüleyici atmosferini iliklerinize kadar hissetmelisiniz. Her yıl milyonlarca insanı ağırlayan ve kendine hayran bırakan bu tarihi yapıt, kendine has motif ve süslemeleri ile adeta sizi on günlere geri götürecek.

Ilıman ve yağışlı bir iklime sahip olması Trabzon’u yaz mevsimin sıcağından kaçmak isteyenlerin başkenti yapmıştır. Yaylaları, şelaleleri, mis gibi orman havası ile Trabzona ulaşmak için bir uçak bileti almanız yeterli.

1 Saat 35 dakika süren İstanbul, Trabzon uçuşu, nerdeyse istanbul'un bir yakasından diğer yakasına geçme mesafesinde olup, Trabzon havalimanı çevre illere verdiği servis desteği ile de karadeniz bölgesinin en yoğun uçuş trafiğine sahip limanlarındandır.

Sizde Bilet Hattı sitemizin size sunduğu kolay ve ayrıcalıklı sayfasından Türkiye’nin bütün havaalanı, dünyanın da yüzlerce merkez havalimanlarının uçuş tarifelerini görüntüleyebilir, acenteler ile yaptığımız özel anlaşmalı indirim fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Sürekli güncellenen sayfalarımızdan anlık uçuş bilgilerine erişebilir, tek yön yada gidiş dönüş bileti kesebilirsiniz. Online grup talep ve takip ile charter uçuşları da yine sayfamız üzerinden analiz edebilir, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 24 saat aktif ve güncel olarak yenilenen sitemizden business, ekonomi ve tüm sınıf bölümlerinden de yerinizi takip ederek, direkt yada iade edilebilir biletinizi edinebilirsiniz. En uygun uçak bileti

Trabzonda ihtiyaç duyacağınız konaklama için otel alternatiflerini ve oto kiralama araç desteği için de yine sayfamız üzerinden bilgi alabilir, tek bir tıkla bütün seyahat planınızı halledebilirsiniz. İstanbul Ankara uçak bileti