Menü

İstanbul Diyarbakır Uçak Bileti


İstanbul Diyarbakır Uçak Bileti
Ortalama Fiyat Aralığı   292 – 415 TL Günlük Ortalama Sefer Sayısı   11
En Uygun Bilet Sefer Saatleri   18 :05 – 19:50 Ortalama Uçuş Süresi   1saat 55 dakika
En Çok Uçuş Yapılan Sefer Saatleri   18:05 – 22:00 Ortalama Rotar Süresi   30 dakika

 

Güneydoğu Anadolu bölgesinin tarih yüklü, bir o kadarda kültür dolu, geçmişi boyunca mimari eserlerle yoğrulmuş medeniyetler diyarı Diyarbakır, çok geniş ulaşım ağı ile güneydoğu gezisi yapmak isteyen ziyaretçilerin mutlaka uğradığı nadide şehirlerimizden biridir.

Dicle nehrinin, tarifi imkansız panaromasının şehre yansıdığı, Diyarbakır surları ve Ulu Camiisi ile meşhur, Suluk Han ve Paşa Hanı ile gözde, Meryem Ana Süryani Kilisesi ile değer taşıyan bu şehre İstanbul’un iki havalimanından da direk uçuş ile Diyarbakır havaalanına 1 saat 50 dakikada ulaşabilir, seyahat, ziyaret, eğitim yada ticaret işlerinizi bu eşsiz atmosferde kısa süreliğine bir tatile çevirebilirsiniz. En uygun uçak bileti

Bilet hattı sayfamızda, İstanbul kalkışlı Diyarbakır’a uçuş bilgilerini, alternatif acentelere ait uçak bileti fiyatlarını bulabileceğiniz gibi, tek yön yada gidiş dönüş bilet alımını da güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlı yerel charter uçuşları, bireyselleştirilmiş hızlı en ucuz  bilet sorgulama ve an be an güncel uçuş tarifeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Ekonomi, business ve tüm sınıflar için ayrı ayrı sorgulama ekranından fiyat aralıklarını değerlendirerek, size en uygun gün ve saate rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. İstanbul Ankara uçak bileti

Yalnızca İstanbul- Diyarbakır uçak bileti değil aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışı yüzlerce havaalanı bağlantısının tarife bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfamızda, aynı zamanda araç kiralama ve konaklama için otel alternatiflerine de göz atabilirsiniz. İstanbul Diyarbakır uçak bileti fiyatlarımıza göz atın . İndirimlere inanamayacaksınız.

İstanbul diyarbakır uçakla kaç saat

İstanbul’dan Diyarbakır’a yolculuklarda seçeceğiniz havayolu şirketine bağlı olarak 1 saat 45 ile 1 saat 55 dakika arasında Diyarbakır’a ulaşmış olursunuz. 

En Ucuz İstanbul Diyarbakır Uçak Bileti

İstanbul’dan Diyarbakır’a günlük ortalama 11 sefer ile en ucuz uçak bileti fiyatlarını sizlere sunan bilethatti.com’u mutlaka ziyaret ediniz. 

İndirimli İstanbul Diyarbakır Uçak Bileti

Günlük ortalama 11 sefer ile İstanbul’dan Diyarbakır’a uçak seferleri bulunan firmamızda özellikle 18:05-19:50 arası en uygun fiyatları bulabilirsiniz.

İstanbul Diyarbakır Uçak Bileti Firma Önerileri

İstanbul’dan Diyarbakır’a yapacağınız yolculuklarınızda müşterilerine daima en uygun fiyatları sunan bilethatti.com’u ziyaret ederek güvenli ve ekonomik uçak yolculuğu yapabilirsiniz.

İstanbul Diyarbakır Uçak Bileti Ne Kadar

Ortalama bir fiyat aralığında olan İstanbul Diyarbakır arası uçak seferleri en uygun 18.05 ile 19.50 saatleri arasında İstanbul Diyarbakır uçak bileti fiyatları 292-415 TL’dir.