Menü

İstanbul Diyarbakır Uçak Bileti

İstanbul Diyarbakır Uçak Bileti

İstanbul Diyarbakır Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu bölgesinin tarih yüklü, bir o kadarda kültür dolu, geçmişi boyunca mimari eserlerle yoğrulmuş medeniyetler diyarı Diyarbakır, çok geniş ulaşım ağı ile güneydoğu gezisi yapmak isteyen ziyaretçilerin mutlaka uğradığı nadide şehirlerimizden biridir.

Dicle nehrinin, tarifi imkansız panaromasının şehre yansıdığı, Diyarbakır surları ve Ulu Camiisi ile meşhur, Suluk Han ve Paşa Hanı ile gözde, Meryem Ana Süryani Kilisesi ile değer taşıyan bu şehre İstanbul’un iki havalimanından da direk uçuş ile Diyarbakır havaalanına 1 saat 50 dakikada ulaşabilir, seyahat, ziyaret, eğitim yada ticaret işlerinizi bu eşsiz atmosferde kısa süreliğine bir tatile çevirebilirsiniz. En uygun uçak bileti

Bilet hattı sayfamızda, İstanbul kalkışlı Diyarbakır’a uçuş bilgilerini, alternatif acentelere ait uçak bileti fiyatlarını bulabileceğiniz gibi, tek yön yada gidiş dönüş bilet alımını da güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlı yerel charter uçuşları, bireyselleştirilmiş hızlı en ucuz  bilet sorgulama ve an be an güncel uçuş tarifeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Ekonomi, business ve tüm sınıflar için ayrı ayrı sorgulama ekranından fiyat aralıklarını değerlendirerek, size en uygun gün ve saate rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. İstanbul Ankara uçak bileti

Yalnızca İstanbul- Diyarbakır uçak bileti değil aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışı yüzlerce havaalanı bağlantısının tarife bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfamızda, aynı zamanda araç kiralama ve konaklama için otel alternatiflerine de göz atabilirsiniz.