Menü

Kayseri İstanbul Uçak Bileti


Kayseri İstanbul Uçak Bileti
Ortalama Fiyat Aralığı   235 – 350 TL Günlük Ortalama Sefer Sayısı   15
En Uygun Bilet Sefer Saatleri   05 :50 – 12:55 Ortalama Uçuş Süresi   1saat 25 dakika
En Çok Uçuş Yapılan Sefer Saatleri   09:15 – 21:00 Ortalama Rotar Süresi   30 dakika

 

Kayseri İstanbul Uçak Bileti

Şehre girer girmez, bütün heybetiyle size hoşgeldiniz diyen Erciyes Dağı ile özdeşleşmiş, iç anadolunun incisi Kayseri, pek çok medeniyete yaptığı ev sahipliğinin izlerini hala coğrafyasında taşımaktadır.

Erciyes kayak merkezi kış turizminin en çok uğrak yerleri arasında olup, şehre gelen misafirlerini buraya özgü  kayseri mantısı ve pastırma lezzeti ile tanıştırmaktadır. Uygun fiyatlı Kayseri İstanbul uçak bileti için acele edin.

Dünyanın ilk tıp merkezi kabul edilen Gevher Nesibe Şifaiyyesi, yine bu şehirde bulunmakta olup, ilk günkü görkemli mimarisi ve büyüleyici atmosferini hala şehrin merkezinde korumaktadır. Kayseri kalesi, Hunat külliyesi, döner kümbetler, surp krikor lusavoric ermeni klisesi yine bu kenti kendine çeken tarihi yapılar arasında yer almaktadır. 

Rotasını Kayseri üzerinden İstanbul’a çevirmek isteyen eğitimci, ticaret adamı, tatilci yada gezginciler için elbette ki en avantajlı bilet fiyat fiyatları sayfamızda.

Kayserinin bu tarih kokan havasından bir başka tarih kokmaya devam eden İstanbul'a geldiğinizde, elbette ki Kayseri’nin o ferah ve sakin kent hayatıyla burayı kıyasladığınız da biraz yadırgaya bilirsiniz. Çünkü İstanbul, dünyada eşi benzeri görülmeyen bir coğrafya, bir hayat ve bir tarih sahnesi ile sizi karşılamaktadır. Farklı bölgelerden insan topluluğunun iç içe yaşadığı, kalabalık, telaşlı ama bir okadar da kendine bağlayıcı bu şehrin en güzel yanı da bu olsa gerek. Kafanızı çevirdiğiniz her yerden bir uygarlık akıyor, gözlerinizi açtığınız her tarih sizi yeni bir hayata uyandırıyor adeta.

İstanbul denizini ve boğazını izleyen Topkapı sarayı, asırlardır birbirine karşılıklı göz kırpan Ayasofya ve Sultan Ahmet Camii, yer altında gizli kalmış değer, Yeraltı sarnıcı, alışverişin nabzının attığı, Mısır ve Kapalı çarşı, Marmara denizinin incisi Kız Kulesi ve çamlıca tepesinden bütün görkemiyle şehri selamlayan Çamlıca Cami ve daha saymakla bitmeyecek pek çok değer, bu şehre gelmek için bir nedendir aslında.

Eğitim, ticaret, sağlık, siyaset, tatil, eğlence ve yaşam dolu bu metropole yurdun her bölgesinden havayolu ile ulaşmak mümkündür. Anadolu yakasında faaliyet gösteren Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve Avrupa yakasında hizmet veren İstanbul Airport gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelecek ziyaretçileri şehre ulaştırmaktadır. Antalya Uçak Bileti

Kayseri- İstanbul arası güncel uçuş bilgilerine erişebileceğiniz, business, ekonomi ve tüm sınıf bilet alternatiflerini görüntüleyebileceğiniz sayfamızda, aynı zamanda tek yön yada gidiş dönüş biletlerini de kesebilirsiniz. İstanbul Ankara uçak bileti

400 den fazla uçuş bağlantısı ile sadece yurt içi değil, yurt dışı uçak bileti alma konusunda da, anlaşmalı olduğu acenteler ile en ekonomik ve ucuz uçak bileti bulma fırsatı sunan sitemiz, aynı zamanda havaalanından direk erişebileceğiniz rent a car ve konaklama için otel rezervasyonlarını da yine bu platform üzerinden tek çatı altında halletmenize imkan tanımaktadır. Kayseri İstanbul Uçak Bileti indirimlerini kaçırmayın.