Menü

İstanbul Samsun Uçak Bileti


İstanbul Samsun Uçak Bileti
Ortalama Fiyat Aralığı   262 – 325 TL Günlük Ortalama Sefer Sayısı   11
En Uygun Bilet Sefer Saatleri   08 :05 – 09:25 Ortalama Uçuş Süresi   1saat 25 dakika
En Çok Uçuş Yapılan Sefer Saatleri   09:00 – 19:00 Ortalama Rotar Süresi   30 dakika


 

İstanbul Samsun Uçak Bileti

İstanbul’un karmaşa ve yoğun hayat temposundan bir nebzede olsa sıyrılıp, bir Karadeniz sahil kıyısında nefes alıp, bir orman havası soluyarak, sakinliğin ve dinginliğin sesini dinlemek isteyenlerin tercihi Samsun olabilir.

İstanbul’dan direk Samsun Çarşamba Havaalanına uçuş imkanının bulunduğu bu fırsatı iş, eğitim, seyahat, lojistik, tatil yada her ne başlık altında olursa olsun yakalayabilir, Samsun’un yeşil ve mavi ile buluşan ekolojisi ile tanışmak için bir sebep bulabilirsiniz. İstanbul samsun uçak bileti kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmayın.

Samsun’a geldiğinizde mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerin en başında Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Açık Hava Müzesi gelmektedir. Türkiye Cumhuriyeti tarihi ve başlangıcı adına ilk adımların atıldığı bu sahnenin büyüleyici havasını ilk günkü lezzetinde ruhunuzda hissedeceksiniz. İzmir İstanbul Uçak Bileti

Samsun Kent Müzesi, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Bafra Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti, Amazon köyü, Amisos tepesi de şehrin bir başka değerleri arasında yer almaktadır.

Bu şehre gelipte gastronomisi ile tanışmamak olmaz tabi, Haluçka, Bafra pidesi, Katık sündürmesi, kıvratma, kağıtta hamsi mutlaka tadılması gereken lezzetler olup, vejeteryan ve vegan pek çok menüylede ziyaretçilerinin tercih ve beklentilerini karşılamaktadır.

İstanbul Samsun uçak bileti ve en güncel uçuş bilgilerinin yer aldığı sayfamızdan, dilediğiniz gün ve saate rezervasyonunuzu yaptırabilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Türkiye ve dünyanın pek çok noktasındaki uçuş trafiğini görüntüleyebileceğiniz diyagramımızda, tek yön, gidiş dönüş yada çok noktalı biletinizi online olarak temin edebilirsiniz. Tüm sınıf, business ve ekonomi koltuk fiyat listesi, direkt uçuş rotaları,  iade edilebilir bilet avantajları yine sayfamızda mevcut olup, aynı zamanda varılan noktada ihtiyaç duyulacak araç için oto kiralama desteği ve konaklama için en uygun otel alternatiflerini de yine bu platform üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.. İstanbul Ankara Uçak Bİleti