Menü

Malatya İstanbul Uçak Bileti


Malatya İstanbul Uçak Bileti

Malatya İstanbul Uçak Bileti

Ortalama Fiyat Aralığı   305 – 411 TL Günlük Ortalama Sefer Sayısı   11
En Uygun Bilet Sefer Saatleri   19 :10 – 20:50 Ortalama Uçuş Süresi   1saat 40 dakika
En Çok Uçuş Yapılan Sefer Saatleri   08:00 – 21:50 Ortalama Rotar Süresi   30 dakika


 

Malatya İstanbul Uçak Bileti

orta Anadolunun bağrında, sahip olduğu değer ve kültürlerle, geçmişten günümüze pek çok etnik kökeni bünyesinde barındıran Malatya, bu çeşitliliğin kazandırdığı pek çok eser ve zenginliği gerek yemek kültüründe, gerekse tarihi yapıtlarında gözler önüne sermektedir. en ucuz Malatya İstanbul uçak bileti ile malatya ziyareti artık çok kolay.

Aslantepe ören yerleri, Levent vadisi, Malatya müzesi, Şire Pazarı gezlip görülecek yerleri arasında olup içli köftesi, kayısısı, dut helvası ve halbur tatlısı şehre özgü lezzetler arasında yer almaktadır. İstanbul Adana uçak bileti

Malatya Havalimanı, yurt içi ve yurt dışı uçuşların uğrak noktası olup, yılda milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Bu bozkır havasından çıkıp, biraz daha ılıman ve deniz ikliminin hakim olduğu, İstanbul’ a gelmek için pek çok nedeniniz var.

İki kıtanın birleşme noktası, tarih, kültür, zenginlik, değer ve sanat taşıyan bu metropole Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu yakası),  İstanbul Airport (avrupa yakası) ile iki ayrı noktadan ulaşabilirsiniz. Attığınız her adımda bir miras bir mimariye rastlayacağınız bu şehri gezmek için ziyaret gününüzü biraz uzatmak gerekebilir. İki yakadan birbirini selamlayan Rumeli ve Anadolu Hisarı ile İstanbul Boğazına merhaba diyebilirsiniz. Eminönünde bir balık ekmek alıp, boğaz turunda İstanbul ‘u seyredebilirsiniz. Topkapı Sarayı ile geçmişe yolculuk yapıp, Kız Kulesi ve Galata Kulesi ile görülmemiş mimariler ve hikayelerle tanışabilirsiniz.

Ayasofya Camii'nin gizeminde kaybolup, Sultan Ahmet Camiinde huzura erebilirsiniz. Kısacası bu şehirde, kültür, sanat, ibadet, eğitim, sağlık, ticaret, lojistik, siyaset ve daha pek çok faaliyetlerde kendinizi bulabilirsiniz. Ankara uçak bileti

Malatya İstanbul uçak bileti yanı sıra, 400 den fazla uçuş noktasına, kişisel teklif bulma ve biletleme yapabileceğiniz sayfamızda, otomatik opsiyon takibi yürütebildiğiniz gibi, tek yön yada gidiş dönüş rezervasyonlarınızı da yaptırabilirsiniz. grup yada charter uçuşlar içinde, en uygun fiyatlı acentaları görüntüleyebileceğiniz sayfamızda ayriyeten araç kiralama ve otel alternatiflerini seçip, size uygun seçeneklere rezervasyonunuzu yaptırabilir, tek platformda bir çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.