Menü

Hatay Uçak Bileti


Hatay Uçak Bileti

Hatay Uçak Bileti

Hatay Uçak Bileti

Zengin mutfak kültürü, tarihi geçmişi ve eşsiz İskenderun sahili ile Akdenizin sayılı şehirleri arasında olan Hatay, gelmiş geçmiş pek çok uygarlığa yapmış olduğu ev sahipliğinin  izlerini hala şehrin silüetinde taşımaktadır.  St. Pierre Anıt Müzesi, çok fazla din, inanç ve ırkların mabedi olarak kullanılmış, günümüzde de tüm dünya insanlarının ziyaretçi akınına uğramaktadır. Bunun yanı sıra Titus Kaya tüneli, Beşikli Mağara, Payas Fortress, Sokullulu Kervansarayı, İron Gate mutlaka buraya gelip gezilip görülmesi gereken yerlerdir.

Sahip olduğu konum itibari ile bir liman kenti olarak yüzyıllarca kullanılmış şehir, İskenderun

 Havaalanı ile de günümüzde de kapılarını dünyaya açmaktadır.

İskenderun’a gelipte o eşsiz lezzetlerle tanışmadan dönmek olmaz tabi.

İçli köfteye taç çıkartacak lezzeti ile Oruk,  sofraların tamamlayıcı mezesi Humus, farklı bir tat fellah köftesi, kahvaltıda mütebbel ve muhammara, çorbada sıradanlıkları unutturacak Şişperek çorbası, biberli ekmek, kömbe, kağıt kebabı, ıspanaklı borani, sürk ve bu şehirle özdeşleşmiş Künefe ve daha saymakla bitmeyecek pek çok lezzetler.

Tatiliniz için rotanızı buraya çevirmeye değer. İstanbul Adana uçak bileti

Yurdun ve dünyanın dört bir yanından bir uçak bileti mesafesinde olan İskenderun için sitemizden  grup yada bireysel online takibini yapabileceğiniz güncel uçuş bilgilerinin yanı sıra, fiyatlı ve fiyatsız bilet çıktısı alabilir, sizin için en uygun sınıftan yerinizi ayırtabilirsiniz. Hatay uçak bileti indirimlerini kaçırmayın.

Toplu şirket seyahatleri için düşük bütçeli charter uçuşlar, anlaşmalı acentaların sunduğu uygun fiyalı teklifler, tek yön yada gidiş dönüş biletleme imkanı, yine sayfamızda, hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirilebilmektedir. İskenderun havalimanına geldiğinizde sizi hazırda bekleyen bir aracınızın olmasını isterseniz rent a car servisi, alternatif otel seçenekleri de yine bu noktada sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı 400 den farklı noktaya uçuş ve bilet bulma imkanı sunan sitemizden, 7 gün 24 saat faydalanabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir, bütçenize uygun bir seçenekle mutlaka karşılaşabilirsiniz. Antalya uçak bileti
Kıbrıs hatay uçak bileti gibi yurtdışı seferlerimizde de indirimli bilet satın alabilirsini.