Menü

Gaziantep İzmir Uçak Bileti


Gaziantep İzmir Uçak Bileti
Ortalama Fiyat Aralığı   220 – 330 TL Günlük Ortalama Sefer Sayısı   9
En Uygun Bilet Sefer Saatleri   22 :40 – 00:30 Ortalama Uçuş Süresi   1saat 50 dakika
En Çok Uçuş Yapılan Sefer Saatleri   06:00 – 18:20 Ortalama Rotar Süresi   30 dakika

 

Gaziantep İzmir Uçak Bileti

Geçmişi bir hazine misali değerli ve zengin olan Antep, tarihte ipek yolu üzerinde bulunması, milli mücadele döneminde de ‘’Gazi’’ ünvanını alması bakımından, yüzyıllardır önemini ve kalitesini koruyarak bu günlere gelmiştir. Geçmiş tarihte pek çok uygarlığı sakladığı bağrında, onlardan ait izleri hala taşımakta, geçmişten günümüze ışık tutmaktadır.

Kültür, anane, örf ve adetlerin hala ilk günkü heyecanı ve kıymetiyle yaşatılmaya devam edildiği Gaziantep’te yöresel halk oyunları, özel günleri şenlendirmeye ve renklendirmeye devam etmekte, gelecek neslimize ışık olmayı sürdürmektedir. Mutfağı ve gastronomisi ile de oldukça gelişmiş ve zengin olan yöre, Baklavası ve Antep fıstığı ile adını dünyaya duyurmuştur. Bunun yanı sıra Alinazik, patlıcan kebabı, lahmacun, beyran çorbası,yuvalama, simit kebabı, içli köfte, kuru dolma, yeşil zeytin piyazı, lezzeti tarifsiz tatlar olup, şehre geldiğinizde mutlaka yemeden dönülmemesi gereken enler arasındadır.

Bu tarih ve etnik çeşitliliğin bir arada bulunduğu kentten dışarı çıkmak, metropol kentin modernlizenliğyle ile tanışıp, bir sahil kıyısında denizi seyretmek isteyenler için bir İzmir bileti almak en doğru karar olacaktır. Gaziantep havaalanından, İzmir Adnan Menderes Havalimanına direkt uçuş imkanı olan bu elit kent ile buluşmak için bir nedene gerek yok. İstanbul Diyarbakır uçak bileti

Güneş, kum, deniz üçlüsü ile tatili tatil gibi yaşamak isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan İzmir; dalış severler için Karaburun, sıcak kumla buluşmak isteyenler için Çeşme, Dikili, Urla, Foça, ekonomik tatil fırsatı kollayanlar için de Gümüldür ve Mordoğan ziyaretçilerini bütün görkemiyle karşılamaktadır. Alışveriş merkezleri, tabiat parkaları, terapi ormanları ile alışılmışlığın dışına çıkmak, hem ruhsal hem de kişisel gelişim açısından iyi bir fırsat olacaktır. İstanbul Ankara uçak bileti

Gaziantep İzmir Uçak Bileti ile yeni şehir tanıma zamanı.
O halde yapmanız gereken tek şey, Sitemizden bir Gaziantep-İzmir bileti alıp, bu egzotik kente merhaba demek olmalıdır. Güncel uçuş saatleri, kişiye özel teklifler, tüm sınıf yolcu fiyat bilgileri yanı sıra tek yön yada gidiş dönüş bilet kesme imkanını yine sayfamız içinde bulabilirsiniz. Ekonomik charter uçuş rezervasyonları, farklı acentelerden bilet sorgulama fırsatları ile daha pek çok beklentiye hitap edecek çözümleri sunan sitemizde, ayriyeten oto kiralama ve otel rezervasyon işlemlerinizi de gerçekleştirebilir, tek tıkla bütün tatil ve seyahat planlarınızı yapabilirsiniz. İndirimlli Gaziantep İzmir Uçak Bileti fiyatları için acele edin.