Menü

İzmir Erzurum Uçak Bileti


İzmir Erzurum Uçak Bileti

İzmir Erzurum Uçak Bileti

Ortalama Fiyat Aralığı   260 – 627 TL Günlük Ortalama Sefer Sayısı   4
En Uygun Bilet Sefer Saatleri   10 :05 – 12:05 Ortalama Uçuş Süresi   55 dakika
En Çok Uçuş Yapılan Sefer Saatleri   07:00 – 15:55 Ortalama Rotar Süresi   30 dakika

 

İzmir Erzurum Uçak Bileti

Geçmişten günümüze kadar gerek coğrafi konumu gerekse tarihi ile önemli bir yere sahip olan İzmir, ülkemizin metropol kentleri arasındadır. Yazın tatil cenneti, kışında eğitim ve sağlık açısından tercih sebebi olan bu şehir, yılın dört mevsimi oldukça yoğun ziyaretçi kabul etmektedir.

Koyları, tarihi yapıtları, denizi ve adaları ile yaşanacak bir şehir havası sunan İzmir’den bazen batıdan doğuya doğru gitmek, farklı kültürleri keşfetmek isteyebilirsiniz. Yaz mevsiminin oldukça sıcak geçmesinden ötürü, saha serin ve sakin bir ortamda vaktini değerlendirmek isteyenler için Erzurum doğru bir tercih olacaktır. İzmir Adnan Menderes havaalanından, Erzurum Havalimanına direk uçuş imkanı olan ulaşım ağı ile kışın palandöken'de kar keyfi, yazında yayla havasında serin ve sakinlik dolu bir seyahat gerçekleştirebileceğiniz, Erzurum da tanışacağınız farklı lezzetler ve kültürler de sizde silinmesi zor anılara bırakacaktır. İzmir erzurum uçak bileti ile turistik gezi zamaı.

Çifte minareli Medrese ile özdeşleşmiş tarihi ve mimari yapısı ile hala ilk günkü görkemi ve güzelliğiyle sizi selamlayan bu eserle tanışmış olmanın gururunu yaşayacaksınız. Hatay uçak bileti

Daha pek çok kümbet, Medrese, kale, kervansaray ve müzeler ile her gününüzü dolu dolu geçireceğiniz bu tarih kokan şehirle buluşmak için sadece yeterli bir zaman bir de uçak biletine ihtiyacınız olacaktır.

Sitemizde İzmir-Erzurum uçak bileti rezervasyonunun yanı sıra, daha pek çok havaalanı bağlantı noktalarına bilet sorgulaması yapabilir, alternatif fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tek yön, gidiş dönüş yada çoklu uçuş tarifelerinin yer aldığı sayfamızdan 7/24 güncel uçuş bilgilerini takip ederek, bütçenize ve vaktinize uygun uçak biletini güvenle alabilirsiniz. 

Yurt içi ve yurtdışı 400 den farklı noktaya direkt ya da kademeli uçuş bilgileri, fiyatları ve rezervasyonlara da yine sayfamız üzerinden erişebilirsiniz.  Antalya İstanbul uçak bileti

Erzuruma geldiğinizde sizi karşılayacak bir aracınız olması için Rent A car hizmeti, konaklama ve otel ihtiyaçları için de ekonomik otel seçeneklerine de göz atabilir, tatil için gerekli tüm ayrıntıları sayfamız üzerinden düzenleyebilirsiniz. En ucuz İzmir Erzurum uçak bileti rezervasyonu için bilethattını ziyaret edebilirsiniz.