Menü

İzmir Antalya Uçak Bileti


İzmir Antalya Uçak Bileti

İzmir Antalya Uçak Bileti

Ortalama Fiyat Aralığı   125 – 373 TL Günlük Ortalama Sefer Sayısı   10
En Uygun Bilet Sefer Saatleri   07 :00 – 23:05 Ortalama Uçuş Süresi   1saat 5 dakika
En Çok Uçuş Yapılan Sefer Saatleri   07:30 – 22:00 Ortalama Rotar Süresi   30 dakika


 

Turizm sezonunun yaklaşmasıyla birlikte hareketlenen denize kıyı şehirler, yerli ve yabancı turisti ağırlamaya, insanların tatil ve eğlence anlayışlarına hitap edecek etkinlikler ve organizasyonlar  düzenlemeye hazırlanmaktadır.

Gerek köklü geçmiş tarihi, gerekse konumu ile ziyaretçilerini hem tarihi bir gezintiye çıkarıp, hem de deniz ve güneşle birlikte harika bir tatilin kapılarını aralayan İzmir, özellikle Çeşme beldesinin plaj ve beachleri ile ünlüdür.

Sadece tatil ve seyahat amaçlı değil, eğitim, sağlık, ticaret ve sanat amaçlıda, yılın her günü binlerce insana kucak açan İzmir, alternatif ulaşım seçenekleri ile de yurdun dört bir yanından rahat ulaşım imkanı sunmaktadır. Bursa Trabzon uçak bileti

İzmir Antalya Uçak Bileti ile rotasını İzmir’den Antalya’ya çevirmek, bir başka tatil cenneti ile yoluna devam etmek  isteyenler için Adnan Menderes Havalimanından, Antalya Havalimanına 1 saat 10 dakika gibi kısa sürede ulaşabilme imkanına sahip bu fırsatla, yollarda vakit kaybetmeye, tatil zamanını direksiyon başında geçirmeye gerek kalmamaktadır.

Ziyaretçilerini geçmiş tarihte yolculuğa çıkaracak tarihi yapıtları, suyun her halinin bir görsel şölene dönüştüğü şelale ve deniz kıyıları ile enfes Akdeniz lezzetlerinin bir arada bulunduğu gastronomisi ile ziyaretçisini kendinden memnun ayıran Antalya’ya yurtiçi ve yurtdışından alacağınız bir online uçak bileti ile kısa sürede ulaşabilir, daha yazılmamış ve keşfedilmemiş güzellikleri ile tanışabilirsiniz. İzmir istanbul uçak bileti

Her ne sebeple olursa olsun yolu İzmir’den Antalya’ya düşenler için sunduğumuz en güncel ve en uygun uçak bileti seçeneklerimizi, Gökyer turizmin, TURSAB güvencesi altında hizmete sunuyor, daima en ulaşılabilir ve en güvenilir uçak bileti satışları gerçekleştiriyoruz.

Alternatif firmalara bağlı pek çok uçuş bilgilerinin ve fiyatlarının yer aldığı sayfamızda, fiyat karşılaştırması yapabilir, size en uygun zaman ve saate,biletinizi rezerve ettirebilirsiniz. İzmir Antalya Uçak Bileti en uygun bilethattı'nda.

Tek yön, gidiş dönüş olarak alabileceğiniz biletinizi, istenmeyen acil durumlarda otomatik iptalini de yapabilir, iade kolaylığından da faydalanabilirsiniz.

Türkiye’nin her bölgesi dışında, yurtdışı uçuş bağlantılarının da görüntülemesini yapıp, biletini alabileceğiniz sitemizden, en uygun yerel charter uçuşlarının da rezervasyonunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.