Menü

Hakkımızda

Gökyer Turizm;
Değişime açık olmayı, sorunsuz hizmet vermeyi hedefleyerek 2015 yılında,A grubu Seyahat Acentesi ve 8953 belge no ile İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın TÜRSAB üyeliğini sayfanın altındaki TÜRSAB DİJİTAL DOĞRULAMA LİNKİ'nden kontrol edebilirsiniz.
Profesyonel ekip ve yüksek teknolojik donanımı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla hizmetlerini daha kolay bir şekilde siz değerli müşterilerine sunmaktadır.
Biz Kimiz?        
Turizm sektörünün tecrübeli kuruluşlarından biri olan GÖKYER TURİZM TİC.LTD.ŞTİ., 2015 yılından bu yana uçak bileti konusunda deneyimli bir ekiple, Yıllardan beri, tüm departmanlarımızda çalışan uzman personelimizle sadece uçak bilet satışı değil size özel seyahat danışmanlığı, vize hizmeti,yurt içi ve yurt dışı konaklama ve bu hizmetleri  24 saat servis verebilecek şekilde yapılanmıştır.
GÖKYER TURİZM TİC.LTD.ŞTİ. ;
Yaratıcı insan gücüne ve gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanan, sektörü çok iyi tanıyan, müşteri odaklı ve müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde tutan bir şirket olup siz değerli müşterilerimize, hizmetleri en iyi şekilde  sunmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz.
Bilethatti.com.tr
Yurt içi ve Yurtdışında,400'den fazla havayolu ve binlerce destinasyon'a hızlı ve geniş kapsamlı satış özellikleri ile en kolay bilet düzenleme ve kesme imkanı sunan platformumuz 2021 yılı itibariyle siz kıymetli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur. Hizmetlerimiz ile 7/24 sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.